شرکت بین المللی ارسا ساختمان در بهمن ماه 1376 با هدف ایجاد سازمانی ایرانی با نام و نشانی معتبر در منطقه و تلاش برای آبادانی و توسعه ایران، با شماره ثبت 138807 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید. ارسا در مدت کوتاه عمر خود با گردآوری جمعی از متخصصان و کادر فنی توانا و مجرب پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه های بزرگ در خود به وجود آورده است. این پتانسیل بالای فنی به همراه ریسک پذیری و علاقه مندی بنیانگذاران ارسا به بومی سازی تکنولوژی های مربوط به حوزه های کاری خود باعث شده ارسا همواره برای ورود به بازارها جدید و ارائه خدماتی گسترده تر به کارفرمایان خود پیشقدم باشد. 

1) اجرای پروژه های صنعتی در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی

توانایی فنی، انسانی و ماشین آلاتی و حضور چندین ساله این شرکت در بازار ساخت مجتمع های پتروشیمی و کسب مهارت ها و تجربیات همراه با دانش مورد نیاز، همچنین ایجاد شبکه ای از شرکت های همکار توانایی مورد نیاز جهت حضور فعال تر ارسا ساختمان در بازار پروژه های PC ، Cو EPCرا فراهم نموده است.

ادامه>>

شرکت بین‌المللی ارسا ساختمان به منظور بهبود بخشیدن به فعالیت‌های عمرانی (پیمانکاری) و حضور موفق در بازارهای داخلی و بین‌المللی و جلب رضایت مشتریان خود با اخذ دانش فنی و بالابردن سطح مهارت‌های لازم و به‌کارگیری تکنولوژی روز سعی نموده است که اصول ذیل را به عنوان اهداف مستمر خود در اولویت قرار داده و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

ادامه>>

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی ارسا ساختمان می باشد.