شرکت بین المللی ارسا ساختمان در بهمن ماه 1376 با هدف ایجاد سازمانی ایرانی با نام و نشانی معتبر در منطقه و تلاش برای آبادانی و توسعه ایران، با شماره ثبت 138807 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید. ارسا در مدت کوتاه عمر خود با گردآوری جمعی از متخصصان و کادر فنی توانا و مجرب پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه های بزرگ در خود به وجود آورده است. این پتانسیل بالای فنی به همراه ریسک پذیری و علاقه مندی بنیانگذاران ارسا به بومی سازی تکنولوژی های مربوط به حوزه های کاری خود باعث شده ارسا همواره برای ورود به بازارها جدید و ارائه خدماتی گسترده تر به کارفرمایان خود پیشقدم باشد. 

1) حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی

    شرکت ارسا انرژی به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت بین المللی ارسا ساختمان توسط جمعی از کارشناسان و متخصصان داخلی با تجارب معتبر فنی و مدیریتی و با ایجاد ساختاری مناسب توانایی و قابلیت انجام پروژه ها بصورت پیمانکاری و یا توام با تامین منابع مالی شامل خدمات اکتشافی و لرزه نگاری، توسعه، تکمیل و بهره برداری از میادین نفت و گاز، ارایه مدیریت یکپارچه سرویس‌های حفاری و خدمات پشتیبانی فنی و لجستیکی در خشکی و فراساحل، انجام تمامی امور عملیات حفاری، راهبری سکوهای خشکی و فراساحل، تعمیر چاه های نفت و گاز، انجام مطالعات فنی و مهندسی و اجرای طرح های بهبود یا افزایش برداشت نفت (IOR/EOR) و تامین کالا و تجهیزات را دارد.

ادامه>>

شرکت بین‌المللی ارسا ساختمان به منظور بهبود بخشیدن به فعالیت‌های عمرانی (پیمانکاری) و حضور موفق در بازارهای داخلی و بین‌المللی و جلب رضایت مشتریان خود با اخذ دانش فنی و بالابردن سطح مهارت‌های لازم و به‌کارگیری تکنولوژی روز سعی نموده است که اصول ذیل را به عنوان اهداف مستمر خود در اولویت قرار داده و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

ادامه>>

ارسا انرژی به عنوان یک شرکت خصوصی ایرانی فعالیت های خود را در سال 1380 در حوزه های بالادستی و پایین دستی نفت و گاز با هدف برآورده کردن نیازهای صنعت نفت کشور و با حمایت و پشتیبانی شرکت بین الملل ارسا ساختمان به عنوان شرکت مادر تخصصی خود و با اتکا به توانمندی ها و تجارب بالای مدیریتی و بکارگیری نیروهای انسانی متخصص و با تجربه آغاز کرد. این شرکت با تکیه بر استانداردهای مدیریت پروژه و با بهره گیری از استانداردهای جهانی صنایع نفت و گاز در رقابتی سالم و سازنده با سایر شرکت های همکار، درتلاش است با انجام به موقع و با کیفیت بالای پروژه ها، رضایتمندی کارفرمایان و مشتریان خود را حاصل نماید.

ادامه>>

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی ارسا ساختمان می باشد.